چاپ فضای باز

  • واحد چاپ outdoor یا فضای باز این مجموعه با در اختیار داشتن دستگاه های مجهز و پرسرعت با کیفیت عالی آماده ارائه بهترین خدمات به کلیه همکاران،موسسات دولتی و خصوصی در کوتاهترین زمان می باشد.

خدمات نمایشگاهی

  • انواع خدمات غرفه سازی ، اجاره تجهیزات نمایشگاهی ، کف سازی ، اسپیس فریم، ماتریس ، نورپردازی، انواع هدایای تبلیغاتی ، عکاسی و فیلمبرداری ، چاپ بنر و تبلیغات محیطی و محاطی نمایشگاهی.

تبلغات محیطی

  • اجاره بیلبورد بر روی عرشه پلهای عابر پیاده : پل های عابر پیاده عمومآ در مکان های پررفت وآمد وشلوغ درسطح شهر قرار گرفته اند و حال استفاده از این پل ها به عنوان یکی از بهترین نقاط برای تبلیغات محیطی محسوب می شود و می تواند تاثیر به سزای در رابطه با تبلیغات محیطی درمخاطب ایجاد می کند.

هدایای تبلیغاتی

  • هدایای تبلیغاتی مدیریتی به مجموعه هدیه هایی اطلاق می گردد که برای مخاطبین خاص ، مدیران، افراد با جایگاه ویژه و مشتریان با ارزش مان در نظرمی گیریم و طبیعتاً سعی می شود تا اینگونه از هدایا چه از نظر کیفیت و چه از نظر شکل، فرم و بسته بندی در بهترین حالت بوده و هدیه ای نفیس، زیبا ، با ارزش و کاربردی باشند.

سازه های چوبی و فلزی

  • تابلو راهنمای طبقات جهت سهولت در پیدا کردن طبقات واحدها و اتاق ها و بخش های مختلف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد ... امروزه هر ساختمان اداری، تجاری و مسکونی احتیاج به مجموعه ای از تابلوها دارد، این گونه تابلوها با عنوان تابلو راهنمای طبقات شناخته می شود...

مشاوره و طراحی

  • با تکیه بر تجربیات چندین ساله‌ی متخصصین و مهندسان نرم‌افزار و طراحی سایت خود، آمادگی دارد، کسب و کار شما و نیازمندی‌های شما را برای طراحی سایت، برنامه‌نویسی و سئو تحلیل و بهترین و کارآمدترین روش‌ها و مسیرها را در اختیار شما قرار دهد. برای مشاوره در زمینه‌های فوق در کنار شما خواهیم بود.
TOP